درباره ما

بیرآف، اولین و تنها سایت تخفیف در بیرجنده که کار خودشو در اواخر مرداد 94 شروع کرده. بیرآف حاصل تفکر و کاری یک ساله هست. برنامه نویسا و بازاریابای ما حدودا یک سال پیش کار خودشونو روی سیستم شروع کردند تا این که بعد از ماه ها تلاش و پشتکار تیمی همه چی تقریبا مرتب و آماده شده! اما این هنوز شروع کاره ! برای این که این سیستم ادامه داشته باشه و شما بتونید ازش استفاده کنید باید تا جایی که ممکنه مارو با خرید اونچه ک نیاز دارید حمایت کنید تا هم بتونیم تخفیف های بیشتری بگیریم و هم خدمات و کالاهای بیشتری رو براتون آماده کنیم.

بیرآف دو تا هدف اصلی داره :
1. تا جای ممکن کالاهای تخفیف دار سایت ها مشابه رو با همون قیمت براتون فراهم کنه و با ارسال رایگان از هزینه چند ده هزارتومانی ارسال از پایتخت و ... کم کنه و هم با ارسال یک روزه شمارو از انتظار طولانی راحت کنه!
2. کلیه خدمات و فروشگاه های پرکاربرد شهر رو برای شما با تخفیف فراهم کنه! به این صورت که فروشگاه همه بیرآفی ها رو به چشم یک مشتری میبینه و ما میتونیم به این نحو تخفیف زیادی براتون بگیریم!

نحوه کار بیرآف :
1.بستن قرارداد با فروشگاه ها و یا خرید کلی کالا و خدمات
2.ثبت نام و خرید شما در سایت
3.ارسال کد تخفیف به ایمیل و شماره همراه شما
4.مراجعه به فروشگاه مورد نظر و تحویل کد تخفیف ( به جای پرداخت نقدی )
در مورد کالاها کد تخفیف فقط جنبه کد پیگیری داشته و کالا با هزینه مشخص شده برای شما ارسال می شود.

راستی شما میتونید از قسمت تماس با ما هر فروشگاه یا مکان جدیدی که دوست داشتین پیشنهاد بدین تا بازاریابای بیرآف با اون مکان وارد مذاکره بشن و براتون تخفیف اونجا رو فراهم کنن!

چطوره ؟ بزن بریم!