قیمت اصلی
۱۱۸,۰۰۰ تومان
۹۱%
تخفیف
پرداخت شما
۱۰,۶۰۰ تومان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ویژگی ها
 • یک سال اینترنت ADSL
 • سرعت 2048 Kbps
 • 12 گیگابایت ترافیک
 • باز بودن خط تا سرعت 16 Mbps
شرایط استفاده
 • قابل استفاده از تاریخ 1394/11/29 تا تاریخ 1395/01/08
 • خدمات بر روی خطوط کافو امکان پذیر نخواهد بود.
 • ترافیک در طول مدت قرارداد قابل انتقال و ترافیک مازاد احیانا خریداری شده بدون تاریخ انقضا و همواره قابل استفاده میباشد.
 • پیش شماره های تحت پوشش : 3245،3244،3243،3242،3231،3223،3222،3221
 • به مححض خریداری کد بیرآف با شرکت پارس آنلاین هماهنگی نمایید
 • این طرح فقط ویژه مشترکین جدید است
 • تلفن های هماهنگی : 32447605
آدرس

بیرجند، بین مدرس 23 و 25 پلاک 25 - پارس آنلاین ( شرکت طنین رایانه )

داده‌های نقشه
داده‌های نقشه ©2016 Google
داده‌های نقشهداده‌های نقشه ©2016 Google
داده‌های نقشه ©2016 Google
نقشه
ماهواره
توضیحات

1.      قابلیت اتصال به اینترنت تا سرعت 16Mbps : در راستای ارتقاء سطح خدمات و افزایش رضایتمندی ، شرکت پارس آنلاین افزایش سرعت خطوط اینترنت خود را تا سقف 16 مگابیت بر ثانیه بر روی تمامی سرویس های حجمی بالاتر از 128 Kbps به صورت کاملا رایگان برای کلیه کاربران فراهم کرده است.(نیازی به خرید سرویس های با سرعت بالاتر از 2Mbps وجود ندارد و این قابلیت بر رویتمامی سرویس ها به صورت رایگان ارائه می شود.)

2.     مدیریت مصرف ترافیک : شرکت پارس آنلاین به منظور استفاده بهینه از پهنای باند و بالطبع افزایش رضایتمندی کاربران، از سیستم مدیریت مصرف ترافیک بهره می برد. عملکرد این سیستم به گونه ای است که مصارف مختلف (اعم از بازدید وبسایت ها، ایمیل، تماشای ویدیو، نرم افزارهای ارتباط جمعی مانند وایبر، ودانلود) اولویت بندی مشخصی در شبکه داشته و به پهنای باند به گونه ای بین این مصارف تقسیم میگردد تا بتوان به طور همزمان و بدون وقفه استفاده مطلوب و کاملی از پهنای باند موجود به مشترکین محترم ارایه شود.

3.    جایزه سرویس های نامحدود: با توجه به محدودیت پهنای باند در ایران و همچنین هزینه های بالای افزایش آن برای شرکت ها، تمامی شرکت ها سرویس های نامحدود خود را با سرعت اسمی اشتراک (سرعت خریداری شده) ارائه می دهند. اما شرکت پارس آنلاین جهت رفاه حال این دسته از مشترکین، هدیه سرعت بالاتر در سرویس های نامحدود را ، با سرعتی چند برابر نسبت به پکیج مورد نظر ارایه می نماید.

 

4.    هدیه مصرف شبانه: مشترکین در ساعات 2 بامداد الی 7 صبح قادر خواهند بود تا سه برابر  ترافیک خود را به رایگان و بدون نیاز به خرید ترافیک اضافی استفاده نمایند.

5.    باشگاه مشتریان : جهت ارائه خدمات ویژه به اعضای خانواده پارس آنلاین با انجام هرگونه خرید، معرفی به دوستان و شرکت در نظرسنجی ها و مسابقات مختلف، مشترکین امتیاز کسب نموده و از مزایای مختلف باشگاه بهره مند می گردند .  مبادله امتیازات بدست آمده با جوایز و هدایای ویژه، شرکت در قرعه کشی ها، دریافت تخفیفات ویژه بر سرویس اینترنت و سایر محصولات از جمله مزایای ارائه شده به اعضای باشگاه می باشد. نکته قابل توجه اینجاست که به میزان خرید مشترکین در گذشته نیز به ایشان امتیاز تعلق می یابد.club.parsonline.com

 

6.     پشتیبانی 24 ساعته: گروه شرکت های پارس آنلاین برای ارائه خدمات ADSL از بهترین و زبده ترین کارشناسان و متخصصان کشور یاری گرفته است تا در مواقع لزوم مشکلات کاربران بررسی و راهنمایی های لازم صورت پذیرد و خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را بصورت تمام وقت تمامی مشترکین ارائه نماید .شایان ذکر است پشتیبانی مشترکین در قدم اول توسط کارشناسان فنی نمایندگی به شماره های ..... و ...... و در صورت نیاز میز خدمات مشترکین تهران به شماره 02182201 آماده پاسخگویی می باشد.

7.    از کذشته تا امروز شرکت پارس انلاین توجه ویژه ای به حفظ حقوق مشترکین داشته و موارد ذیل را در نظر داشته است:
-         قابلیت شارژ اضطراری
-         امکان برگشت مبلغ در صورت عدم رضایت مشترک از نحوه سرویس دهی بر روی تمامی سرویس ها (به جز سرویس های یک ماهه و جشنواره)
-         انتقال ترافیک حجمی خریداری شده مشترک به خط جدید ایشان در صورت جابجایی و همچنین ترافیک خریداری شده همواره قابل استفاده میباشد.
-         قابلیت انتقال قرارداد جاری مشترک به محل جدید (در صورت نقل مکان و جابجایی محل استقرار مشترک)
-         قابلیت فریز خط( توقف اشتراک در موارد خاص و برای مدت محدود، به عنوان مثال در زمان مسافرت)

دیدگاه ها
سایر بیرآف ها